top of page

TESTIMONIALS

“Thanks for taking care everything on the page is very clear, on the fifth day I cook and eat according to your plan and I feel great. What is most gratifying is the fact that you do not have to turn your head, because of cooking, that is what to eat. Just choose and produce. The recipes are really varied and fit my needs perfectly. Thank you️ "

Emityba client

“Finally, I have a nutrition plan that meets all my expectations. I lost 8 kg a month and my blood pressure dropped. There is no shortage of food, and most importantly, I eat delicious and varied food. Thanks, emityba. "

Jonas, P.

“Best feedback👍 100% results, very happy 🤗☺️. I get answers to any questions I have. Great and professional team. "

Simona

"I'm already happy with the results! -6 kg per month. I will not stop and follow the nutrition plan. Emitba team is quick to answer any questions you may have, give advice and support. The tips are very professional. And the pictures of the dishes are beautiful. All recipes are made quickly and easily. Not a diet, but a real pleasure. "

Egidijus, P.

“And I can enjoy the great results. - 5 per month. Very easy to use a nutrition plan. Dishes, as described, are made even by my teenage daughter. And the choice is so high that you do not have a complete diet plan. I will not turn my head over what I cook for the family. We all started eating healthy. "

Jolanta, K.

"I'm already happy with the results! -6 kg per month. I will not stop and follow the nutrition plan. Emitba team is quick to answer any questions you may have, give advice and support. The tips are very professional. And the pictures of the dishes are beautiful. All recipes are made quickly and easily. Not a diet, but a real pleasure. "

Gabrielė, K.

"Super page. Easy to use a nutrition plan, easy to cook meals, delicious. "

Arūnas

“The best feedback. Professional team !!! The results are excellent. Thank you"

Monika

"I lost 3.2 kg a first week !"

Mindaugas

“Aivaro sekmes istorija, bendras musu darbas. Atsikratyta 20kg riebalu ir suformuotas raumenynas. Aivaras - stipri asmenybe, siekianti užsibrežto tikslo. Ir jus taip galite."

Aivaras

“Esu restorano šeimininkė, taigi turiu galimybę bet kada skaniai pavalgyti. Dirbant tokioje vietoje labai sunku atsispirti virtuvės šefo šedevrams. Net nepastebėjau, kaip priaugau svorio. Diskomfortas didžiulis. Vangumas, energijos stoka, sveikatos sutrikimai.
Pradėjau sportuoti 2014 gegužės mėn. Svorio nenorėčiau minėti, nes nepadoriai per didelis buvo. Atėjau į sporto klubą, nes girdėjau gerų atsiliepimų apie trenerius.
Svorį padėjo numesti didelis užsispyrimas. Sportavau beveik kas dieną. Nuo pat pirmos treniruotės paprašiau trenerio Arvydo Mišeikio, kad sudarytų programą. Pradėjau atidžiau rinktis maistą, pakeičiau valgymo įpročius.
Tikslo pasiekti nebuvo labai sunku, nes šiame sporto klube jautiesi labai motyvuojamas, visada treneriai šalia, su kuriais gali pasitarti, pasikalbėti.
Per 6 mėnesius numečiau 10 kg. Maždaug po 2 kg į mėnesį. Svorio nenumečiau drastiškai badaudama ar kitais nenormaliais būdais. Viskas tirpo palengva, tik didelio darbo ir užsispyrimo dėka.
Numetus svorio mano gyvenimas pasikeitė radikaliai. Nustojau gėdytis ir kompleksuoti, pasidariau žvalesnė, aktyvesnė, linksmesnė, pilna energijos, pradėjau mylėti save ir džiaugtis gyvenimu!"

Saulė, V.

“Esu Viktoras iš Mažeikių. Dar visai neseniai svėriau 124 kg. Sumąsčiau kreiptis į plastikos chirurgus dėl greito ir paprasto riebalų šalinimo, nes buvau tam pasiryžęs ir psichologiškai, ir finansiškai.
Atvykęs į Klaipėdą susitikau su plastikos chirurgu, kuris liepė iš pradžių užsiimti sportu, kad galėtų mane operuoti bei liktų kuo mažesnis randas, ir rekomendavo fitneso trenerį Arvydą Mišeikį. Esu labai dėkingas chirurgui dėl to, kad supratau esminį dalyką - sportuodamas pats savo jėgomis galiu susitvarkyti problematiškas kūno vietas.
Susitikimas su Arvydu buvo labai malonus ir šiltas , kai mes pradėjome kalbėtis, supratau, kad toks treneris tikrai man taps autoritetu. Ir taip mano gyvenime atsirado SPORTAS.
2012-08-01 buvo ta diena, kai pradėjau intensyviai sportuoti. Tris kartus važiavau pas Arvydą keisti programos, tam, kad toliau sportuočiau. Kodėl būtent pas Arvydą? Pasitikiu juo kaip treneriu.
Taip per laiką supratau, kad taisyklinga mityba - yra 90% visos mano svorio metimo sėkmės, kadangi mano svoris buvo 124 kg, tai numetus apie 34 kg, organizmas pradeda kaupti riebalus. O kontroliuoti paprastuosius angliavandenius yra labia sudėtinga.
Dar vienas dalykas, kurį supratau sportuodamas - tai niekada negalima pasiduoti, kai sieki užsibrėžto tikslo. O mano tikslas - sveikata ir gražus kūnas."

Viktoras, Z.

"Ryžausi svorio metimo eksperimentui, nes turėjau 3 grupės antsvorį - tai yra nutukimas. Gyvenimas buvo nemielas, sveikata - prasta, negalėjau net bato užsirišti, kartą net teko ligoninėje atsidurti. Per 1,5 metų buvau priaugęs 26 kg.
Iš pradžių buvo labai didelis krūvis, bet jau po trečios treniruotės pajutau, kad pratimai darosi lengviau nei pirmą treniruotę. Kristina sudarė mitybos programą. Supratau, kad pagal tokį sudarytą planą turėtų maitintis kiekvienas! Seniau valgydavau burgerius, dešrainius, gerdavau gaiviuosius gazuotus gėrimus. Jau po pirmos savaitės jaučiausi daug geriau!
Tikslas buvo atsikratyti 30 kg, nors labai norėjosi daugiau netekti svorio.
Po 5 savaičių įtemptų treniruočių ir griežtos subalansuotos mitybos laikymosi netekau 14 kg svorio. Šiek tiek buvo sustojęs svorio kritimas, tačiau netekau net 9 kg riebalų. Visi aplinkiniai jau pastebėjo, kad turiu daugiau energijos, šauniai jaučiuosi, esu stipresnis, linksmesnis.
Projekto pabaigoje, po 3 mėn., treneriai pastebėjo, kad pagerėjo mano fizinė ištvermė, pasikeitė požiūris į sportą ir sveiką mitybą. Netekau 25 kg svorio, bet tai nėra pabaiga - judėsiu toliau, sportuosiu, nesustosiu!  Dėkoju treneriams, kad palaikė, padėjo, tikėjo, rūpinosi, netgi vakarais skambindavo ir klausdavo, ką valgiau, ar sportavau šiandien, ar gerai jaučiuosi!"

Vytautas, Ž.

bottom of page